Oborniki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 000 000 PLN

Kompleks działek budowlanych | 37500 m2 | Lipa | Oborniki

Do sprzedania kompleks działek budowlanych o powierzchni ponad 37 500 m2 w Miejscowości Lipa nieopodal Obornik.

SĄSIEDZTWO:
Piękna okolica w sąsiedztwie Puszczy Noteckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych oraz tereny zielone, polne i leśne. Nieruchomość o bardzo dużym potencjale - miejsce jest bardzo atrakcyjnym terenem pod inwestycje związane z budownictwem mieszkaniowym jednorodzinnym.

KOMUNIKACJA:
Doskonała dostępność komunikacyjna – nieruchomość położona w odległości ok 10 km od Obornik. Działka przylega do drogi asfaltowej, przy zjeździe z drogi wojewódzkiej.

ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI:
Działka płaska o prostokątnym kształcie. W obrębie działki nieliczne nasadzenia, oraz brak innych elementów zagospodarowania terenu.

Teren w trakcie podziału na działki budowlane.

MEDIA:
- elektryczność
- wodociąg
- kanalizacja

CENA OFERTOWA: 1 000 000,00zł
Serdecznie zapraszam na prezentację. Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz.

Więcej ofert na www.dan-house.com

---------------------------------------
DAN-HOUSE Biuro Nieruchomości
Daniel Gałęzewski
daniel.galezewsli@dan-house.com
tel. 513 120 250

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Daniel Gałęzewski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DAN-HOUSE Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DAN-HOUSE Nieruchomości z siedzibą przy Dąbrowskiego 80/1, 60-529 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres daniel.galezewski@dan-house.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu