Kalisz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 450 000 PLN
Powierzchnia
16 200 m2

Działka Inwestycyjna  16 200m2 | Kalisz |
Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 16 200m2 położoną na osiedlu Majków w Kaliszu. Działka o froncie 62m posiada dużą możliwość adaptacji, wjazd od ul. Stawiszyńskiej jak i od ul. Wrzesińskiej. Brak MPZP w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

Cena nieruchomości 2 450 000,00 zł
Zaproponuj swoją cenę !!!
Wynagrodzenie dla biura nieruchomości ustalone indywidualnie.
Serdecznie zapraszam na prezentację. Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz.

-
DAN-HOUSE Biuro Nieruchomości
Daniel Gałęzewski

tel. 513 120 250

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną Sprzedażą lub Wynajęciem swojej nieruchomości, zapraszam do kontaktu. 513-120-250

  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Daniel Gałęzewski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DAN-HOUSE Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DAN-HOUSE Nieruchomości z siedzibą przy Dąbrowskiego 80/1, 60-529 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres daniel.galezewski@dan-house.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu