Myślibórz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 800 000 PLN
Powierzchnia
3 216 m2

Działka AG 3216m2 | Myślibórz |
Polecamdo sprzedaży działkę inwestycyjną AG o powierzchni 3216m2 w Centrum Myśliborzaprzy ul. 1 Maja. Działka o froncie 47m i długości 65m, wdelikatnym trapezie objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przeznaczonapod zabudowę USŁUGOWO-HANDLOWĄ. Maksymalna powierzchnia zabudowy obiektamikubaturowymi to 50% powierzchni działki, maksymalna wysokość do 9,5m. Pełnemedia częściowego na działce i  drodze(P,W, G, K). Działka częściowo zabudowana. Dla zainteresowanych możliwośćprzesłania warunków.
Cena nieruchomości 1 800 000,00 zł
Wynagrodzeniedla biura nieruchomości ustalone indywidualnie.
Serdecznie zapraszam naprezentację. Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz.

---------------------------------------
DAN-HOUSE Biuro Nieruchomości
Daniel Gałęzewski
daniel.galezewski@dan-house.com
tel. 513 120 250

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniuprzepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakterinformacyjny i mogą ulec zmianie.
Jeżeli są Państwozainteresowani profesjonalną Sprzedażą lub Wynajęciem swojej nieruchomości,zapraszam do kontaktu. 513-120-250

  • Wysokość zabudowy: 9.5
  • Procent możliwej zabudowy: 50
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Daniel Gałęzewski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DAN-HOUSE Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DAN-HOUSE Nieruchomości z siedzibą przy Dąbrowskiego 80/1, 60-529 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres daniel.galezewski@dan-house.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu