Skórzewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
9 000 PLN
Powierzchnia
360 m2

Hala / Magazyn | 360m2 | Skórzewo |
Polecam na wynajęcia obiekt produkcyjno – magazynowy położony na działce o powierzchni 2000m2 w Skórzewie przy ul. Poznańskiej, 3km od lotniska Poznań Ławica. Obiekt składa się z pomieszczeń biurowo - socjalnych o powierzchni 100m2, hali-magazynu 260m2 o wysokości 5m. Wjazd na posesje z drogi asfaltowej, cały teren jest wybetonowany.

Informacje dodatkowe:
- klimatyzacja,
- wentylacja mechaniczna,
- energia elektryczna,
- ogrzewanie gazowe,
- woda miejska,
- kanalizacja.

Cena: 9000,00 zł netto
Wymagana kaucja.
Wynagrodzenie dla biura nieruchomości ustalone indywidualnie.

Serdecznie zapraszam na prezentację. Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz.

Więcej ofert na www.dan-house.com

---------------------------------------
DAN-HOUSE Biuro Nieruchomości
Daniel Gałęzewski
daniel.galezewsli@dan-house.com
tel. 513 120 250

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną Sprzedażą lub Wynajęciem swojej nieruchomości, zapraszam do kontaktu. 513-120-250

Daniel Gałęzewski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DAN-HOUSE Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DAN-HOUSE Nieruchomości z siedzibą przy Dąbrowskiego 80/1, 60-529 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres daniel.galezewski@dan-house.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu