Swarzędz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
990 000 PLN
Powierzchnia
450 m2

Hala / Magazyn  | 450m2 | Swarzędz | Działka 1600m2 |
Polecam do sprzedaży obiekt produkcyjno – magazynowy 450m2 o wysokości 3,2m, położony na działce o powierzchni 1600m2 w Swarzędzu. Obiekt składa się z dwóch niezależnych budynków 63m2 oraz 388m2 w których znajduję część produkcyjna, socjalna i biurowa. Mniejszy z budynków jest murowany, większy to konstrukcja stalowa z płyty obornickiej. Wjazd na posesje jest częstawo wybrukowana częściowo wybetonowany, brama wjazdowa przesławna, teren ogrodzony.
Dotychczas obiekt był wykorzystywany do produkcji mebli. Istnieje możliwość zakupu obiektu z istniejącymi maszynami.


Informacje dodatkowe:
- ogrodzenie metalowe,
- ogrzewanie węglowe,
- woda miejska,
- kanalizacja,

Cena: 990 000,00 zł
Wynagrodzenie dla biura nieruchomości ustalone indywidualnie.

Serdecznie zapraszam na prezentację. Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz.
 
Więcej ofert na www.dan-house.com

---------------------------------------
DAN-HOUSE Biuro Nieruchomości
Daniel Gałęzewski
daniel.galezewsli@dan-house.com
tel. 513 120 250

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną SPRZEDAŻĄ lub WYNAJĘCIEM swojej nieruchomości zapraszam do kontaktu. 513-120-250

Daniel Gałęzewski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DAN-HOUSE Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DAN-HOUSE Nieruchomości z siedzibą przy Dąbrowskiego 80/1, 60-529 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres daniel.galezewski@dan-house.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu